İstihdam Seferberliği-2019 Kampanyası kapsamında Kahramanmaraş Valisi Vahdettin ÖZKAN’ı makamında ziyaret ederek İstihdam Seferberliği ve bu kapsamda tasarlanan yeni istihdam teşvikleri paketi hakkında bilgi verildi.

 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “İstihdam Seferberliği 2019” kampanyası kapsamında, Vali Vahdettin Özkan başkanlığında Valilik Makamı’nda, şehrimizin 2019 yılı istihdam seferberliği ve ekonomik kalkınma hedefleri ele alındı.

 

Vali Özkan başkanlığındaki toplantıya, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun, Elbistan ve Afşin Ticaret Borsası Başkanları, Organize Sanayi Bölgesi Müdürü, KOSGEB Müdürü, ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

 

İlimizin ekonomik durumu, potansiyeli, ticaret ve sanayi faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda, istihdamın artırılması için yapılması gereken ortak çalışmalar görüşüldü.

 

Kahramanmaraşlı üretici ve sanayicilere verdiği destekten dolayı teşekkür eden Vali Özkan, hükümetimiz tarafından üretici ve sanayicileri desteklemek, ekonomik istikrarı sağlamak ve refah seviyesini yükseltmek üzere önemli bir ekonomi paketinin uygulamaya konulduğunu ifade etti.

 Duyurular

26.05.2017
Pamuk Sorumlu Denetci Belgesi yenilenmesi

Ekonomi Bakanlığı Güney Dogu Anadolu Bölge Müdürlüğü Kahramanmaraş Ürün denetmen

16.05.2017
TMO HUBUBAT SATIŞINA DEVAM ETMEKTEDİR

TMO HUBUBAT SATIŞINA DEVAM ETMEKTEDİR Kuruluşumuz, faaliyet alanındaki ürünlerle ilgili olarak aldığı ö

16.05.2017
İtalyan Ticaret Odası Derneği Nisan 2017 Bülteni

İtalyan Ticaret Odası Derneği tarafınca İtalya ile ilgili ekonomik veriler, iş olanakları, İtalya’daki yakın tarih

16.05.2017
44. Bağdat Uluslararası Fuarı

Irak Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçiliği Ticaret Ataşeliğinden 12.05.2017 tarihinde alınan ve bi

Haberler